magazin

Tuğba Özay’ın estetikli ünlülere büyük göndermesi!

Ünlü model Tuğba Özay, geride bıraktığımız gün Maltepe’de bir güzellik merkezinde objektiflere takıldı. Güzel model, ayak üstü magazin muhabirleriyle sohbet ederken, estetik operasyon geçiren ünlü isimlere de göndermeli ifadeleri olay oldu.

Kış mevsimine girmeden özel bakımlarını yaptırdığını açıklayan ünlü manken Tuğba Özay, “Güzelliğimize destek verecek bakımları yaptırmalıyız. Fazla doğallıktan uzaklaşmayı da fazla doğru bulmuyorum. Herkes birbirine benziyor. Sanki aynı fabrikadan çıkmış gibiler” dedi.

“Ünlüler Testere Filmindeki Cadı Karakterine Benziyor”

“Estetiğe karşı değilim yalnızca abartılı estetiğe karşıyım” diyen Tuğba Özay, “Doğru işlemler yaptıralım. Herkeste aynı balık dudak var. Çoğu ünlü artık Testere filmindeki cadı karakterine benziyor.” diyerek estetikli isimlere bomba göndermede bulundu. Güzelliğin yalnızca ve yalnızca kadınlardan beklenmemesi gerektiğini belirten Tuğba Özay, “Erkeklerde bakımlarını yaptırıp kendilerine baksınlar “dedi.

Tuğba Özay: “Bergen’i Ben Oynayacaktım”

‘Mersin Altın Çilek Ödülleri töreninde ‘Yaşam Boyu Başarı Ödülü’ne layık olan ünlü model Tuğba Özay ilginç bir açıklamaya daha imzasını atmıştı.

‘Bergen’i oynaması için 3 sene önce teklif aldım. Başrolü Nihat Altınkaya ile paylaşacaktık, ancak proje aksilikler sebebiyle iptal olduğunu” söylemişti. Ünlü modelin bu çarpıcı açıklamasının sonrasında akıllara oyuncu Serenay Sarıkaya geldi.

“Ben Uzun Zamandır Bergen Rolüne Hazırlanıyorum”

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ‘Acıların Kadını Bergen’ adlı sinema filminde başrol oynamak için son 2 yıldır durmaksızın hazırlanıyor. Vizyon tarihi olarak 27 Kasım olarak açıklanan film bütçe, kadro ve son olarak da pandemi sebepleriyle üçüncü defa ertelendi. Sarıkaya filmle ilgili yapmış olduğu açıklamada, “Uzun zamandır role hazırlanıyorum” demişti.

Bir Cevap Yazın