Genel

Fenerbahçe Kongre üyesi Cengizhan Bozcaada kimdir?

Fenerbahçe Spor Kulübü başkanlık seçimi sürecine girdi. Yaklaşan seçim ile ilgili oy kullanacak üye sayısı kulüp tarafından ilan edilirken başkan adaylarının da kim olacağı konuşulmaya başlandı. Bu adaylardan birinin Ali Koç olduğu spor camiası tarafından biliniyor.

Fenerbahçe’ye emek vermiş bir kişi olan Cengizhan Bozcaada kimdir? Cengizhan Bozcaada nerelidir, kaç yaşındadır. İşte Cengizhan Bozcaada hakkında merak edilenler.

Cengizhan Bozcaada İstanbul’da 1993 yılında doğdu.

“Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkacak”

Fenerbahçe kimliği ile tanılan Bozcaada, yaklaşan seçimlerle ilgili  “Kim kazanırsa kazansın Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkacak şekilde Fenerbahçe Spor Kulübünü yöneteceğine eminim. Kavga etmeden bölünmeden hep birlikte bu sezon yıllardır beklediğimiz şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyorum.”

Fenerbahçe hakkında bu sene hayırlısını olmasını” dileyen Cengizhan Bozcaada, “kadrolarının çok kuvvetli olduğunu, eksik ve nokta transferle Fenerbahçe’nin her sene olduğu gibi şampiyonluğa oynayacağını” ifade etti.

İslam Çupi’nin de dediği gibi, Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz. Kim kazanırsa kazansın kazanan biz olalım kazanan Fenerbahçe olsun. Olağan seçimli genel kurulumuzdan çıkacak sonuç Fenerbahçemiz için şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Bozcaada, “Bu sene Şampiyon Fenerbahçe” diyerek cümlesini sonlandırdı.

Categories: Genel

Bir Cevap Yazın